Jdi na obsah Jdi na menu

 

 

 

 Ceník svatební fotografie:  

 

 

Základní : 

příjezd svatebčanů, samotný obřad, skupinové fotografie svatebčanů, momentky, portréty novomanželů po obřadu, cca 400 ks fotografií v elektronické podobě na DVD v plném rozlišení, úpravy do černobíla, kombinace černobílé fotografie a barevného detailu, úpravy do retra, balíček nadále obsahuje 50ks tištěných fotografií 10x15, leporelo + 3 fotografie 13x18.  Celkový čas focení dle dohody. Doprava v okolí Náchoda zdarma.

Cena celkového balíčku 5 500 Kč

(při vzdálenějším focení si účtuji 5 Kč/km)

 

 

Dále nabízím polodenní, celodenní focení svatebního dne.

Cenu Vám ráda zodpovím telefonicky nebo v e-mailu.

 

 

Last minute balíček:

Vzhledem k tomu, že během dne zvládnu vyfotit 1 svatbu nabízím nově novomanželům fotografovaní po hostině. Výhoda tohoto foceni je uvolněnější atmosféra a dostatek času bez přihlížení příbuzenstva. Focení bude probíhat v předem vybrané lokalitě formou procházky Zabere cca. 1,5 h. Balíček nadále obsahuje DVD s cca 150 fotografií v plné kvalitě, leporelo + 3 fotky 13 x 18 a 20 tištěných fotografií 10x15.

 

1-9.jpg

Ceník děti, těhotenská fotografie, portréty...

 

Těhotenská fotografie:

Doba, po kterou se věnujeme fotografování je přibližně 1 - 2 hodiny. Fotografovat můžeme jak v ateliéru tak v domácím pro . Záleží na Vaší představě...

Cena 1.500 Kč
obdržíte leporelo + 3 tištěné fotografie 13x18, DVD včetně úprav. (úpravy do čb, kombinace černobílé fotografie s barevným detailem )na DVD je 40 a více záběrů z focení

Dětská fotografie:

Doba, po kterou se věnujeme fotografování, je přibližně 1-2 hodiny (záleží na ochotě dítěte spolupracovat). 

Cena 1.500 Kč
obdržíte leporelo + 3 tištěné fotografie 13x18, DVD včetně úprav. (úpravy do čb, kombinace černobílé fotografie s barevným detailem a retro úpravy)
na DVD je 40 a více záběrů z focení

 

Miminkovské focení do větu 14 dní miminka (newborn)

 

Doba, po kterou se věnujeme fotografování, je přibližně 3 - 4 hodiny . Fotografovat můžeme jak v ateliéru, tak mohu za Vámi přijet domů, kde si vezmu sebou veškeré potřebné rekvizity. 

Cena 2.000 Kč

obdržíte leporelo + 3 tištěné fotografie 13x18, DVD včetně úprav. (úpravy do čb, kombinace černobílé fotografie s barevným detailem) na DVD je 20 a více záběrů z focení

Portrétní fotografie:

Doba, po kterou se věnujeme fotografování, je přibližně 1-2 hodiny. Fotografovat můžeme jak v ateliéru, tak v exteriéru. Místo a prostředí je na domluvě.

Cena 2.000 Kč
obdržíte leporelo + 3 tištěné fotografie 13x18, DVD včetně úprav. (úpravy do čb, kombinace černobílé fotografie s barevným detailem ) 
na DVD je 40 a více záběrů z focení.

 

Kombinované focení ateliér + venkovní focení

 

Doba, po kterou se věnujeme fotografování, je přibližně 1-2 hodiny (záleží na ochotě dítěte spolupracovat). Focení probíhá v jeden den dle domluvy v ateliéru a následně venku. (místo focení je na domluvě)

Cena 2.000 Kč
obdržíte leporelo + 3 tištěné fotografie 13x18, DVD včetně úprav. (úpravy do čb, kombinace černobílé fotografie s barevným detailem )
na DVD je 40 a více záběrů z focení

 

 

 

Ceny nezahrnují retuše!