Jdi na obsah Jdi na menu

FOTOPOZADÍ PRO FOCENÍ

OBJEDÁVKY FOTOPOZADÍ Eshop

E-shop se připravuje.

 

Nabízíme vinylové foto pozadí originálního designu, které změní Vaše fotografie v dokonalé umění!

Vzory veškerých foto pozadí i podlah vznikají podle našich návrhů - jsou tedy JEDINEČNÉ a ORIGINÁLNÍ

Materiál vinyl - nejedná se ani o látku ani o papír, jde o materiál s podílem gumy, tedy s paměťovým efektem. Vinylová foto pozadí a podlahy vynikají svou pevností trvanlivostínejdou protrhnout. Jsou omyvatelné snadno přenosné, lehce je srolujete a po rozvinutí se okamžitě vrátí do původního stavu. Navíc jsou z kvalitního českého vinylu ( 1m 2 váží cca 510g ).

 

Materiál foto-pozadí i foto-podlah je osobně odzkoušený, dostatečně pevný a silný, aby vydržel různé zátěže při fotografování. 

Nabízíme standardizované velikosti, nicméně jsme flexibilní, takže nás neváhejte kontaktovat. Pokud máte zájem o specifické rozměry, poměr stran, vzory, barvy nebo sytost, jistě pro vás najdeme to nejlepší řešení.

Tisk a dodání pozadí i podlah trvá max. 10 dní. Po obdržení objednávky Vám obratem zašleme fakturu. Po připsání platby na náš bankovní účet jde Vámi vybrané pozadí či podlaha ihned do tisku. Jakmile je suché, zabalíme ho a ihned odesíláme. 

Veškerá foto pozadí i podlahy se tisknou v ČR.

Pokud máte k naší nabídce nějaké dotazy, neváhejte se ozvat, rádi Vám poradíme. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím emailu eshop@levnefotopozadi.cz nebo na telefonu